Наші послуги

Велике місто диктує свої умови. І вимагає від тих, хто його населяє, беззаперечного підпорядкування своїм правилам. Бути там, де треба. Бути вчасно. Бути мобільним.


«ТАКСІ БЛЮЗ» – таксі для тих, хто тримає руку на пульсі Великого Міста:
  • Вигідно - конкурентоспроможні ціни
  • Швидко - подача автомобіля протягом від 5 до 15 хвилин; оперативне виконання замовлення
  • Надійно - тільки нові іномарки, професійні водії
  • Зручно - широкий спектр додаткових послуг; можлива подача відразу декількох машин

Комфортне пересування по Києву

Вам потрібно оперативно і з комфортом дістатися до будь-якого місця столиці? Шукаєте надійне таксі? Зверніться до нас! Ви робите замовлення таксі - Київ робить крок назустріч.

А що найголовніше для тих, хто користується послугами таксі? Можливість зробити замовлення в найкоротші терміни і з комфортом. З цим важко посперечатися - та й чи потрібно? Ми не сперечаємося з клієнтами, а намагаємося задовольнити їх побажання в максимальному обсязі, надаючи оптимальний сервіс.


«ТАКСІ БЛЮЗ» - це виклик таксі швидко і зручно.
 
Наші водії - професіонали, і вони прекрасно орієнтуються в трафіку столиці.

«ТАКСІ БЛЮЗ» - комп'ютеризована служба таксі, адже ритм Великого Міста вимагає сучасних підходів і технологій. Ми застосовуємо автоматизовану технологію прийому замовлень і подачі автомобілів, що дозволяє ідеально налагодити процес. Ви також можете замовити таксі через Інтернет, для цього скористайтеся формою онлайн-замовлення на нашому сайті.


Поїздка з нами - це гарантія того, що Ви і Ваші близькі будуть доставлені за потрібною адресою безпечно і комфортно. Всі автомобілі своєчасно проходять необхідний технічний контроль і додатково оглядаються перед кожною поїздкою.

В аеропорт і на вокзал - завжди вчасно!
 

«ТАКСІ БЛЮЗ» пропонує Вашій увазі таксі в аеропорт Бориспіль, Жуляни, Київ Пасс за фіксованою ціною з будь-якого району Києва. Також ми здійснюємо трансфери на вокзали столиці.

Крім того, ми із задоволенням зустрінемо Ваших гостей в призначений час, як в аеропортах, так і на вокзалах. Адже ритм Великого Міста часом не дає встигнути скрізь і всюди - але Ви можете бути спокійні, звернувшись в «Таксі Блюз».

«ТАКСІ БЛЮЗ» - відчуйте ритм Великого Міста!

Зробити замовлення таксі Ви можете цілодобово за телефонами: